חטיבת עץ | גיזום וכריתת עצים בחיפה
15596
rtl,page-template-default,page,page-id-15596,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

חטיבת עץ- גיזום וכריתת עצים בחיפה והקריות

עבודה מקצועית תוך הקפדה על חוקי הבטיחות -למענכם

לקבלת הצעת מחיר לגיזום או כריתת עץ בכל רחבי הקריות התקשרו
כריתת עצים בחיפה ובצפון

מאז הקמתה של חטיבת עץ גזמנו וכרתנו עצים רבים בחיפה ובאזור הצפון בכלל. העיר חיפה שופעת בעצים וחלקים נרחבים ממנה טבולים ביערות המשווים לה נוף ייחודי. למרות יופים של העצים יש לזכור שעצים יכולים גם להוות סכנה בטיחותית אמיתית. עצים אשר אינם מטופלים כראוי עלולים להישבר ולגרום לאסון בנפש ולנזק כלכלי גדול. עץ שמטופל כהלכה סיכוייו להישבר קלושים.

העבודה בסביבה עירונית דורשת צומת לב ומשנה זהירות. כשאנו גוזמים או כורתים עץ בחיפה אנו מקפידים בצורה מיוחדת לעבוד בבטיחות מרובה על מנת לשמור על שלום הסובבים ושלום רכושכם. העבודה בפועל בגיזום וכריתת עצים בחיפה מתבצעת  על ידי טיפוס או על ידי שימוש במנוף. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מוסדות פרטיים ומוניציפאלים וגם עם לקוחות פרטיים ומספקים לכולם עבודה באיכות גבוהה.

מספקים שירות בכריתה וגיזום עצים ב: קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית חיים, קריית אתא, קריית ים, ובעצם בכל רחבי הקריות. גם בחיפה כמובן ואפילו בעכו נהריה וישובי הגליל. בקיצור אנחנו אוהבים את הצפון ואוהבים לעבוד בו ולספק שירות סופר איכותי.