גיזום עצים בנהריה

עבודה מקצועית תוך הקפדה על חוקי הבטיחות -למענכם

לקבלת הצעת מחיר לגיזום או כריתת עץ בנהריה והסביבה התקשרו

חטיבת עץ הממוקמת באזור גשר הזיו ומתמחה במתן שירות מהיר ואיכותי  לכל תושבי  נהריה,  תוך הקפדה מירבית על סביבת העץ. עבודת גיזום עצים בנהריה וכריתת עצים בסביבה עירונית בכלל, מתאפיינת על פי רוב בעבודה במרחב בנוי צפוף באופן יחסי, לכן כשאנו גוזמים או כורתים עץ בנהריה, יש חשיבות רבה על שמירת המרחב העירוני ורכושם של השכנים. העבודה בכריתת עצים וגיזום עצים בעיר מצריכה משנה זהירות וכיוון שזוהי התמחותנו אנו עסוקים מאוד  ומודים לקהל לקוחותינו הגדל (לאחר שנעבוד גם אצלכם ולאחר שתהיו מרוצים נשמח עד מאוד אם תמליצו למכריכם). חשוב לזכור שעצים בנוסף ליופיים והתכונות החשבות שיש להם בשמירה על רמות החמצן בכדור הארץ יכולים גם להוות סכנה בטיחותית אמיתית. פעמים רבות אנו נתקלים בעצים אשר אינם מטופלים כראוי עלולים להישבר ולגרום לאסון בנפש ולנזק כלכלי גדול. לעומת זאת יש לזכור שעץ שמטופל כהלכה סיכוייו להישבר קלושים.

כשאנו גוזמים או כורתים עץ בנהריה אנו מקפידים בצורה מיוחדת לעבוד בבטיחות מרובה על מנת לשמור על שלום הסובבים ושלום רכושכם. העבודה בפועל בגיזום וכריתת עצים בקריות מתבצעת  על ידי טיפוס או על ידי שימוש במנוף. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מוסדות פרטיים ומוניציפאלים וגם עם לקוחות פרטיים ומספקים לכולם את אותה עבודה באיכות גבוהה. נשמח לשיחתכם.

במשך השנים עבדנו רבות עם עריית נהריה במקביל לעבודות בבתים פרטיים בנהריה ובכל סביבתה. אנו שמחים תמיד לדבר, בכל התלבטות תרימו טלפון ונמשיך משם.

כריתת עץ בנהריה

כריתת עץ בשטח בנוי בחיפה